Wielkie Otwarcie sklepu Zalaminowani

Wielkie Otwarcie sklepu Zalaminowani

W odpowiedzi na liczne zapytania o mniejsze opakowania z żywicami poliestrowymi i żelkotami, możliwość zakupu pojedynczych sztuk akcesoriów, materiały do pracy z żywicami epoksydowymi w warunkach warsztatowych,  postanowiliśmy uruchomić sklep internetowy Zalaminowani.pl.

Na rynku działamy od niemal 20 lat jako Baltazar Kompozyty (od 18.03.2024 r. jako BUFA Composites Poland Sp. z o. o. ) - część niemieckiej grupy BUFA. Przez ten czas, dzięki najlepszej jakości produktom oraz szerokiej wiedzy technicznej i praktyce udało nam się zbudować pozycję lidera branży kompozytów w Polsce.

Tym samym w asortymencie sklepu Zalaminowani znalazły się najpopularniejsze, sprawdzone produkty cieszące się uznaniem naszych Klientów od lat. Oferujemy wysokiej jakości żywice (w tym bezbarwną żywicę Synolite - alternatywę dla żywic epoksydowych), żelkoty, akcesoria polerskie, zbrojenia szklane, pasty pigmentowe, kleje, narzędzia do infuzji i akcesoria do pracy z materiałami kompozytowymi.

Planujemy stałe poszerzanie oferty sklepu. Pozostajemy otwarci na zapytania Klientów, a w przypadku chęci zakupu większych ilości oferujemy opiekę indywidualną przez Dział Obsługi Klienta Baltazar Kompozyty oraz doradztwo techniczne naszych specjalistów.

Nasze bestsellery